Wągrowiec. Marta Gogolewska nowym dyrektorem OSiR

Marta Gogolewska zostanie nowym dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu.

W ogłoszonym przez Burmistrza Miasta Wągrowca naborze na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji złożono cztery aplikacje. Wszystkie przeszły weryfikacje formalną, a w wyniku postępowania konkursowego najwyższą ocenę o przydatności zawodowej na ww. stanowisko uzyskała pani Marta Gogolewska. Posiadane przez panią Martę Gogolewską kwalifikacje zawodowe, a także poziom zaprezentowanej wiedzy merytorycznej, połączony z wizją pracy ośrodka, gwarantują prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków.

Nowa dyrektor OSiR ma 34 lata. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na Wydziale Ekonomii, specjalizacja – ekonomika pracy i zarządzanie kadrami oraz finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.

Marta Gogolewska od kilkunastu lat reprezentuje nasze miasto i zdobywa medale w kolarstwie amatorskim, nie tylko w zawodach ogólnopolskich, ale także zagranicznych, w tym również w mistrzostwach Europy i świata.

Od 2012 roku Marta Gogolewska pracuje w Wydziale Finansowym w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu, zajmuje się tutaj sprawozdawczością i księgowością budżetową.  

(UM Wągrowiec)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Ładowanie...