20-latek z Szubina ukradł myśliwskie trofea. Po kilku dniach zapukali do jego drzwi policjanci

Kilku dni potrzebowali kryminalni z Szubina, by ustalić personalia 20-latka, który włamał się do pomieszczenia gospodarczego, skąd ukradł myśliwskie trofea warte 1 500 złotych. Włamywacz już usłyszał zarzuty, a jego zachowanie oceni sąd.

Zgłoszenie o tym, że w jednej z podszubińskich wsi ktoś włamał się do pomieszczenia gospodarczego, skąd ukradł trofea myśliwskie, policjanci z miejscowego komisariatu otrzymali tydzień temu (22.03.21). Pokrzywdzony wycenił utracone mienie na 1 500 złotych.

Nad sprawą pracowali kryminalni. Ich zaangażowanie zaowocowało w piątek (26.03.21), kiedy ustalili personalia włamywacza. Podejrzany 20-latek został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie gminy. Funkcjonariusze odzyskali całe skradzione łupy i trofea już wróciły do właściciela.

Zatrzymany do sprawy mieszkaniec szubińskiej gminy, jeszcze tego samego dnia, usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, a decyzję w jego sprawie podejmie sąd. Zgodnie z kodeksem karnym 20-latkowi grozi nawet do 10 lat więzienia.

(KPP Nakło nad Notecią)

Komentarze
Ładowanie...