Igor Herbut spontanicznie wyrusza w trasę z solowym albumem „Chrust”

Po nadzwyczajnie gorącym przyjęciu dwóch koncertów przedpremierowych we Wrocławiu i w Wieluniu- wokalista zdecydował się̨ zaprezentować́ materiał ze swojej wyjątkowej płyty – na żywo, w 9 miastach w Polsce. Na scenie Igorowi towarzyszyć́ będą̨: Tomasz Świerk , Przemek Świerk, Piotr Kołacz oraz Tomasz „Hary” Waldowski . 

 „Gdy widziałem ze sceny reakcje ludzi, zeszklone oczy publiczności, wiedziałem, że musimy zagrać́ ten materiał w jeszcze kilku wyjątkowych miejscach – mówi Igor Herbut. – Po koncertach ludzie pisali do mnie, że nigdy nie przeżyli niczego bardziej magicznego i że nigdy nie czuli tak wiele emocji w jednym momencie. To bardzo wzruszające, bo i ja to samo czuję na scenie. Ale to nie tylko moja zasługa. Ten cudowny klimat wprowadza też scenografia stworzona przez mojego przyjaciela, na którego nie bez przyczyny mówimy Czarodziej… 

Czarodziej, to Tomasz Sierotko, reżyser oświetlenia i scenograf odpowiedzialny wcześniej za wyprzedaną w kilka godzin solową trasę pt. „Lwia część”…

Byłem przy Igorze, gdy pisał te utwory. Każde słowo, każdy dźwięk na tej płycie, to jakaś́ emocja, która wydarzyła się̨ w jego życiu naprawdę. Stąd nasza scena jest intymna, jest zaproszeniem do wyjątkowego świata Igora. 

Ci, którzy mieli już okazję wysłuchać „Chrustu” na żywo – najczęściej pisali, że ten koncert to ukojenie dla duszy, błogość́ i podróż̇ w głąb własnych emocji. Już niedługo mieszkańcy Torunia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Lublina i Krakowa, będą mieli okazję przekonać́ się o tym na własnej skórze. Albo raczej, sercach i duszach. 

Bilety na koncerty, można kupić na ebilet.pl i eventim.pl

(materiał prasowy)

Komentarze
Ładowanie...